021 242 26 08 /
vanzari@farmaciamamei.ro


  !!!    Datorită situației actuale, site-ul farmaciamamei.ro nu poate onora toate comenzile efectuate.     !!!
  Vă rugăm verificați periodic statusul comenzilor Dvs. (unele se vor anula automat).
  Ne cerem scuze pentru posibilele impedimente create și vă mulțumim pentru înțelegere.
___________________________ Echipa farmaciamamei.ro

Humagrip
Cod produs: W58835001

17,00 Lei

* Prețul include TVA
Modalitati de plata RAMBURS Modalitati de transport
CURIER RAPID:
21 lei Daca se depaseste aria curierului, fiecare km se factureaza in plus. Termenul de livrare final este cel confirmat de catre personalul farmaciamamei.ro
Humagrip
opiniile clientilor
Laboratoires Urgo

Producător:


Laboratoires Urgo


Humagrip

Humex Raceala si Gripa

1 blister cu 16 comprimate.

Indicatii:
Sportivii trebuie sa tina cont ca pseudoefedrina poate induce o reactie pozitiva a testelor antidoping.

Contraindicatii:
Risc de glaucom cu unghi inchis, HTA severa, insuficienta hepatica.

Compozitie
1 comprimat de zi contine: paracetamol 500 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 60 mg si exc.
1 comprimat de seara contine: paracetamol 500 mg, maleat de clorfeniramina 4 mg si exc.
Substanta activa: carbocisteinum.

Mod de administrare:
Durata maxima este de 4 zile. Se va respecta un interval intre prize de cel putin 4 ore.
Doza recomandata este de un comprimat alb de zi dimineata si o capsula albastra seara inainte de culcare. Daca este nevoie se mai pot lua comprimate albe la pranz si seara, dar nu trebuie sa se depaseasca 3 comprimate albe si o capsula albastra pe zi.


Comentarii